Nakonec můžete těžit bitcoiny i Vy

Jestli je Vaším nejoblíbenějším televizním seriálem Teorie velkého třesku, potom jste těmi nejvhodnějšími kandidáty na těžbu bitcoinů https://www.moleminer.cz/bitcoin/bitcoin-mining–miner-a-tezba/! Určitě jste slyšeli v nějakém díle zmínku o jednom zbloudilém bitcoinu, který oblíbený hrdina hledal. Jednalo se o scénu, při které se, ostatně jako vždy velmi pobavili. Ale věděli jste do té chvíle, co bitcoin vlastně je?

V každém případě Vás mohla zaujmout jen věta o nehorázně pěkné sumě peněz za pouhopouhý jeden bitcoin!  

dobrý procesor

To není výmysl scénáristů.
Bitcoiny existují, a to dokonce v naprosto reálném světě. Tedy o reálný svět až zase tolik nejde, protože se bitcoiny těží ve světě virtuálním. Prostřednictvím speciálního HW. A ti, kteří bitcoiny těžit chtějí, si jej musí pořídit. Jinak by jim to vážně nešlo. A nejen to. Musí mít také trochu o tomto digitálním světě povědomost.
Takže scénáristé ve Vašem oblíbeném seriálu nelžou a nevymýšlejí si.

Chcete to tedy zkusit?

  • Jestli se cítíte na to, abyste věnovali svůj čas opravdové těžbě bitcoinů, potom musíte vědět, že se stanete těmi nejdůležitějšími v celé mašinérii kolem bitcoinů. Na Vás bude totiž nejvíce záležet.
  • Také byste neměli příliš otálet s rozhodnutím, zda do toho jít, či nejít. Musíte přece vědět, že pokrok a vývoj počítačových sítí je velmi rychlý. Každé zaváhání znamená marnotratný čas, který se v získání peněz nepromění. I bitcoiny budou jednou vytěženy.
  • Samozřejmě, že můžete bitcoiny získat i jinými cestami, než je samotná těžba. Ale Vy chcete dobrodružství. A Vaše schopnosti a dovednosti Vás dovedou k dobrodružnému získání pěkné sumy peněz. Co víc byste si mohli přát?

virtuální výměna

Těžba bitcoinů Vám zaručí výdělek, který si můžete i předem spočítat na bitcoinové kalkulačce. Samozřejmě, že musíte vložit nějaké ty peníze do super speciálního hardwaru. Bez něho se fakt neobejdete. A rozhodně si nehrajte na svém písečku. Vytvořením skupiny těžařů si vložený kapitál tak trochu rozdělíte. Inu, je to na Vás.

4.2/5 - (6 votes)