Netradiční, originální, jedinečná a výjimečná

Oslava narozenin v úplně novém kabátku!
Letos nadešel ten den, kdy přemýšlíte o oslavě svého dítěte dopředu? Vymýšlíte, jak byste pojali tuto výjimečnou událost? Jakou byste mohli vymyslet akci a co nového byste mohli s dětmi zažít?

zábava

V tom vám pomůže narozeninová oslava Praha. Naše hlavní město skýtá neuvěřitelné možnosti, jednou z nich je i středisko zábavy, nadšení a potěšení. O co se tedy jedná? O jump arénu. Děti milují skákání a dovádění a konečně je tu místo, kde se mohou v této oblasti pořádně vyřádit, vydovádět a protáhnout svá tělíčka. Už je konec nudným oslavám, kde měly děti jenom puštěnou televizi nebo se honily po zahradě. Moderní je zábavný areál na skákání.
Oslava narozenin se tak může proměnit v jedinečnou zábavu, radost a potěšení, ze které děti budou nadšené.

oslava

Zdraví a zábava

Vyhrajete hned dvakrát!

  • Skákání je nejenom zábavné a děti u toho vydrží celé hodiny, ale také zdravé pro jejich tělíčka. Uspořádat oslavu v podobném stylu je tedy tou nejlepší možností, co jim můžete dopřát z hlediska zdraví potažmo zábavy, protože je to baví! Mají rády, když se mohou vydovádět, vyskákat a udělat pár blbostí na trampolínách.
  • Pozvat můžete všechny jejich přátele, známé a kamarády. Bez nich by se celá akce samozřejmě neobešla. Skákací atrakce si všichni užijí do sytosti. Vybírat si mohou hned z několika různých druhů atrakcí. Máme zde připravené typy atrakcí pro menší i větší kategorie.

  • Celou akci může doprovázet zkušený trenér, který je může přiučit novým věcem. Mohou jen tak bezstarostně skákat, nebo se mohou chvíli něco naučit. Ten vám bude k dispozici a pomůže i s celkovou organizací a průběhem, takže na to nebudete sami.
  • A je tady občerstvení. Po pár minutách či hodinách, každý podle své vlastní výdrže, vám jistě vyhládne, takže je na řadě občerstvení. Můžete si přinést vlastní dort, nebo můžete nechat celou organizaci občerstvení na našem uvážení. Zajistíme pro vás nápoje, sladké dobroty, samozřejmě pro dospělé kávu nebo čaj, dětské šampaňské na přípitek, tyčinky, chipsy, zmrzlinu nebo se může jednat o kvalitní malý catering, přizpůsobený vašim a dětským potřebám.